Sualtı Robotlarında "EngTechs"

 

 

Dünya genelinde Sualtı Robot Tasarımı, Analizi ve Uygulamaları alanında özelleşmiş birkaç şirketten biriyiz. Şirketimiz Türkiye’de kurulmuş ve aktivitelerine yeni başlamış olsa dahi, Sualtı Robot Tasarımı, Analiz ve Uygulamaları alanında 2003 yılından bu yana bilim ve mühendislik standartları sisteminin tüm katmanlarını yöneten entegre sistemimizi geliştirdiğimiz geniş tecrübelerimiz vardır.

 

Son 12 yılda dahil olduğumuz birçok projenin başlıca kategorileri şunlardır; Otonom Sualtı Araçları(Autonomous Underwater Vehicles - AUV) Tasarımı, Analizi ve Uygulamaları, ikinci olarak Manuel/Yarı Otomatik Uzakatan Kumandalı Araçlar(Remotely Operated Vehicles – ROV) Tasarımı, Analizi ve Uygulamaları.

 

Sistemimizin birbirleriyle benzer unsurlardan oluşan , aralarında sağlam bir iletişim bulunan tüm alt sistemlerinde problemler için çözüm yollarını baştan başa dikkate aldık. Ayrıca potansiyel sistem bozukluğu olduğu takdirde sistemleri kurtarma protokolü ile hazırladık.

 

Tüm platformlarda, mümkün olan yükseltmeleri yaparak donanımlarımızın çoğunu ve yazılımlarımızın tamamını geliştirdik. Bilgisayarla görme ve algılayıcıların tümleştirilmesi gibi gelişmiş özellikler de desteklenmektedir.

 

     
     
 

FDaha fazla bilgi ve sorular için lütfen bizimle iletişime geçin

Consultation@EngTechs.com